В АУБ проведено семінар для банків, що працюють з підприємствами сільськогосподарської галузі


11.06.2009

В Асоціації українських банків проведено семінар для працівників банків-членів АУБ на тему “Використання майбутнього врожаю зерна як застави та складські документи на зерно у банківській практиці”. Організаторами семінару виступили Асоціація українських банків, ДП “Держреєстри України” та “Канадсько-український зерновий проект – ІІ” (КУЗП) за підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку (CIDA). У роботі семінару взяли участь працівники банків, які відповідають за роботу з підприємствами сільськогосподарської галузі.

Під час семінару перед банківськими фахівцями було здійснено презентацію Канадсько-українського зернового проекту.

Із доповіддю на тему “Обіг складських документів на зерно та введення електронного реєстру складських документів на зерно” виступили директор ДП “Держреєстри України” Ігор Ходаківський та перший заступник директора Валерій Лебедь.

По темі “Методика оцінки майбутнього врожаю для кредитування господарств виробників зернових та олійних сільгоспкультур” виступив експерт Канадсько-українського зернового проекту, колишній банківський працівник, а нині керівник сільськогосподарського підприємства з Полтавщини Олексій Харсун.

У другій частині семінару проведено дискусію між його учасниками. Відбувся конструктивний діалог, в ході якого учасники семінару обмінялися досвідом, отримали можливість систематизувати і поглибити свої фахові знання з обговорюваних питань тощо.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Адреса статті на сайті aub.org.ua:
http://aub.org.ua/index.php?option=com_arhive_docs&ct=100&txt_id=15927&Itemid=113

© АУБ, 2009
© Всі права захищені!
Пошук