RSS
17 Січень
     
 
Новини АУБ
Національний банк за результатами розгляду звернення Асоціації вніс зміни до Положення №327
Національний банк вніс зміни до Положення №327, якими дозволив банкам, що отримали стабілізаційні кредити, спрямовувати отриманий ними прибуток на збільшення статутного капіталу банку, формування резервного фонду, покриття збитків минулих років.

 

Відповідне прохання направляла Асоціація до Національного банку 07 серпня 2014 року. Асоціація в своєму листі зауважувала, що спрямування прибутку банку на збільшення статутного капіталу не несе ризик ліквідності банку, та просила внести відповідні зміни до Положення про надання Національним банком стабілізаційних кредитів банкам України, затвердженого постановою Правління НБУ від 13.10.2010 року № 327.

 

24 вересня 2014 року Національний банк постановою Правління НБУ № 596 вніс зміни до Положення № 327, якими абзац другий пункту 1.7 глави 1 замінив двома новими абзацами такого змісту:

 

“заборони виплати дивідендів акціонерам, крім виплати дивідендів за привілейованими акціями;

 

заборони розподілу капіталу в будь-якій іншій формі, крім спрямування прибутку на збільшення статутного капіталу банку, формування резервного фонду, покриття збитків минулих років”.

 

 
НОВИНИ