RSS
19 Лютий
     
 
Виконавча дирекція

Президент Асоціації українських банків

Дубас Андрій Богданович, народився 25 листопада 1987 року.

У 2012 році завершив навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та здобув кваліфікацію Спеціаліст правознавства, у 2017 році завершив навчання в Університеті економіки і права «КРОК» та здобув кваліфікацію Спеціаліст з міжнародної економіки, у 2018 завершив навчання у Національній академії державного управління при Президентові України Інститут вищих керівних кадрів та здобув кваліфікацію Магістр з управління суспільного розвитку.

Одружений, батько трьох дітей. Проживає у м. Київ.

Вільно володіє англійською мовою.

У 2014 році присвоєно 5-ий ранг державного службовця.

     Трудова діяльність:

- з лютого 2012 року по лютий 2014 рік працював у Апараті Верховної ради України помічником-консультантом народного депутата України (комітет з питань бюджету);

- з лютого 2014 року по листопад 2016 рік працював у Національному банку України Радником Голови НБУ, Секретарем (керівником секретаріату) Громадської ради при НБУ;

- з листопада 2016 року по серпень 2018 року працював у Державній інноваційній фінансово-кредитній установи (Міністерство економічного розвитку та торгівлі України) Радником Голови правління, начальником відділу проектного фінансування, в.о. Заступника Голови правління;

- з 24 липня 2018 року на громадських засадах працював Першим віце-президентом Асоціації українських банків;

- 29 серпня 2018 року на XVI з’їзді обрано Президентом Асоціації українських банків.

 Громадська діяльність:

Національний банк України: член Вищої експертної ради з 2016 року.

Міністерство юстиції України: член Координаційної ради молодих юристів з 2016 року.

☛ Facebook


 

Віце-президент Асоціації українських банків 

Бондар Володимир Олексійович, народився у 1958 р. Освіта вища, закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства (зараз – КНЕУ) за спеціальністю “Фінанси та кредит” (спеціалізація – фінансування і кредитування капітальних вкладень).

З 1979 по 1991 рік працював в системі колишнього Будбанку СРСР (після реорганізації банків в 1987 р. – Промбудбанку СРСР) на посадах ревізора, старшого ревізора, заступника керуючого відділенням, начальника відділу, начальника управління Укрконтори Будбанку СРСР (Укрбанку Промбудбанку СРСР).

Стояв біля джерел створення Національного банку України, працював у 1991-92 рр. в його центральному апараті на посадах начальника управління та заступника Голови Правління НБУ.

У 1992 – 95 рр. – заступник Голови Правління Промінвестбанку України (створеного під час акціонування на базі колишнього   Укрпромбудбанку).

З 1996 по 1999 рр. – перший заступник Голови Правління Національного банку України, з травня 1999 по грудень 2000 р. – Голова Правління НАСК “Оранта”.
Працював помічником–консультантом народного депутата України, радником Голови Правління ВАТ “Ощадбанк України” тощо.


Керівник групи радників 

Гулей Анатолій Іванович, народився 14 січня 1968 у місті Вижниця Чернівецької області.

У 1991 році закінчив Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю фінанси та кредит.

Банківською справою займається більше двадцяти років. Працював у Чернівцях спочатку у міському фінвідділі, після – у обласному фінансовому управлінні економістом, ревізором-інспектором, заступником начальника відділу управління. В 1996-1999 роках займав керівні посади у місцевих філіях АТ «Градобанк» та АТ «Енергобанк». З травня 1999 року очолював Чернівецьке обласне управління Ощадбанку. У липні 2000 року Анатолія Івановича Гулея було призначено заступником Голови Правління ВАТ «Державний ощадний банк України».

З жовтня 2005 року займав посаду заступника Голови Правління ЗАТ «АЛЬФА БАНК», як фахівець, що адаптував найсучасніші технології до реалій банківського ринку України, а після внесення Анатолієм Івановичем до стратегії розвитку декількох істотних правок йому було запропоновано реалізувати їх на практиці, Анатолія Івановича було призначено на посаду голови правління ТОВ «КБ «Актив-Банк».

За час керівництва Анатолія Івановича КБ "Актив-банк" виведено з 73-ої на 37-му позицію в рейтингу банків України та нагороджено галузевою Премією «Український Фінансовий Олімп» в номінації „Розробка та реалізація зразкової стратегії розвитку сучасної банківської установи” за впевнену позицію на фінансовому ринку України, динамічне реагування на коливання кон’юнктури, впровадження сучасних програм банківських послуг та гнучку політику по відношенню до клієнтів.

16 березня 2007 року Анатолій Іванович Гулей призначений Головою Правління ВАТ «Ощадбанк».

Нагороди:

2002 рік Відзнака ВАТ «Ощадбанк», 2007 рік Нагрудний знак «Лідер України» «Асамблеї ділових кіл України».

☛ Facebook

 

 
НОВИНИ