RSS
11 Грудень
     
 
Новини АУБ
Зустріч керівництва АУБ з представниками США

12 березня 2014 року в Асоціації українських банків відбулася зустріч керівництва Асоціації із представниками ряду урядових організацій США, зокрема Департаменту юстиції, Казначейства, Економічного відділу Посольства США в Україні, яка проведена за їхньою ініціативою.

         Місія перебуває в Україні з метою сприяння уряду, Національному банку і правоохоронним органам України у розслідуванні фінансових злочинців в Україні в т.ч. і з використанням банків, моніторингу фінансового сектору, надання технічної допомоги у виявленні схем незаконного виводу за межі України активів.

         Президент АУБ поінформував гостей про основні виклики і проблеми, з якими зіткнулась національна банківська система в останні роки, висловив своє бачення стратегічних питань реформування галузі з метою її повноцінного функціонування та сприяння економічному розвитку держави. Акцентувалась також увага на необхідності відновлення моралі і етики в діяльності всіх економічних агентів, включаючи комерційні банки, що дозволить відновити довіру в суспільстві.

         Представники американської сторони висловили побажання продовжити співпрацю, в чому з ними солідарне керівництво АУБ.

 
НОВИНИ