RSS
16 Лютий
     
 
Фонд EFSE відкрив "МЕГАБАНКУ" чергову кредитну лінію на суму 7 млн. доларів США

megabank.jpgЄвропейський фонд Південно-Східної Європи (EFSE) 16 квітня поточного року уклав із ПАТ "МЕГАБАНК" кредитний договір про надання п'ятирічного фінансування на загальну суму 7 млн. доларів США.

Отримані кошти "МЕГАБАНК" використає на кредитування проектів агросектору, а також приватних підприємців, які працюють у сільському господарстві України.

Нагадаємо, співпраця між EFSE та "МЕГАБАНКОМ" розпочалася у 2008 р. Станом на 16 квітня  2012 р. в межах цієї співпраці реалізується 4 програми підтримки підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу на суму 27 млн. доларів США.

Довідка. Європейський фонд Південно-Східної Європи (EFSE) розпочав свою діяльність у грудні 2005 р. і представляє перше державно-приватне партнерство у своєму роді. Організований німецьким державним банком KfW, EFSE є найбільшим мікрофінансовим інвестиційним фондом у світі з інвестиційним портфелем у 562 млн. євро. Націлений на стимулювання економічного розвитку і процвітання в Південно-Східній Європі, EFSE пропонує довгострокові інструменти місцевим фінансовим інститутам для подальшого кредитування мікро- і малих підприємств, а також малозабезпечених домогосподарств. У фонда є потужна база акціонерів та інвесторів в особі донорів, міжнародних фінансових установ і приватних інституціональних інвесторів, включаючи Європейську комісію, Німецьке федеральне міністерство з економічної співпраці та розвитку (BMZ), уряди Австрії, Швейцарії та Данії, KfW, Міжнародну фінансову корпорацію (IFC), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Нідерландську фінансову компанію розвитку (FMO), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Австрійський банк розвитку (OeEB, "Sal. Oppenheim", "Credit Cooperatif" та "Deutsche Bank"). До сім'ї акціонерів EFSE нещодавно приєднався перший уряд Південно-Східної Європи – уряд Республіки Албанія. EFSE працює в Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Косово, КЮР Македонії, Молдові, Румунії, Україні, Чорногорії та Сербії.

ПАТ "МЕГАБАНК" надає фінансові послуги корпоративним та приватним клієнтам та діє на ринку банківських послуг з 1990 р. До складу акціонерів банку входять міжнародні фінансові організації, Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Німецький державний банк (KfW), Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Регіональна мережа "МЕГАБАНКУ" нараховує 200 підрозділів у 24 регіонах України. Станом на 1 квітня 2012 р. активи банку складають 4 673 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 3 789 млн. грн., капітал банку – 739 млн. грн., прибуток поточного року – 1 923 тис. грн. "МЕГАБАНК" надає повний спектр класичних банківських послуг, якими користується 451 тисяча клієнтів, у тому числі 124 тисячі отримувачів пенсій та інших видів соціальних виплат.


 
НОВИНИ