RSS
18 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась зустріч з делегацією Світового банку

p5310146.jpgВ Асоціації українських банків на прохання Представництва Світового банку в Україні відбулась зустріч з експертом Світового банку з питань банкрутства та реструктуризації корпоративного сектору Гордоном Джонсоном (США). З боку АУБ у зустрічі взяли участь директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самойлова, голова Ради юристів при АУБ Анатолій Жуков, заступник директора Інформаційно-аналітичного центру АУБ Ігор Руденко.

Як повідомили гості, до України прибула група експертів Світового банку у рамках проекту «Технічна допомога на реструктуризацію корпоративного сектору» (ТДРКС). Під час візиту експерти Світового банку вивчають ступінь проблемності фінансового стану корпоративного сектору, спричиненого зовнішніми та внутрішніми фінансовими кризами, а також шляхи підтримки корпоративного сектору, який знаходиться у стані розладу.

В ході зустрічі сторони обговорили питання стану та перспектив розвитку банківської галузі в Україні, програми технічної допомоги Світового банку в Україні. Зокрема, сторони приділили увагу питанням рівня проблемної заборгованості за кредитами банків, проблемам, пов’язаним з реструктуризацією та списанням безнадійних кредитів, поверненням простроченої заборгованості у судовому порядку, позасудовим механізмам розв’язання спорів.

Відбулась конструктивна дискусія. Сторони домовились про продовження співпраці.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ