RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся семінар-презентація з оцінки ризиків банків

p3240452.jpgВ Асоціації українських банків за участі фахівців Державної служби фінансового моніторингу України та представників банків, зокрема ПАТ “Держексімбанк”, ПАТ “БТА Банк”, ПАТ “Альфа-банк”, ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк”, ПАТ “Українських професійний банк” та інших відбувся семінар-презентація  бази даних компанії Global Objektives Ltd.-World-Check, яка дозволяє оцінювати ризики банків.

Метою  заходу був  розгляд можливостей сприяння банкам-членам АУБ у виконанні вимог законодавства в сфері боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом і фінансуванні тероризму.

Демонстрація презентації та отримана під час семінару інформація, представлена представником компанії Global Objektives Ltd.-World-Check В.Оеттел,  викликала зацікавленість та жваве обговорення з боку банківських фахівців.

На думку розробників, згадана база даних дозволяє розширити можливості банківських установ оцінювати ризики, пов`язані з їх клієнтами, партнерами, працівниками та ключовими бізнес-операціями.

З більш детальною інформацією про згадану компанію можна ознайомитися на сайті: www.world-check.com2011-03-30

 
НОВИНИ