RSS
24 Лютий
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ окреслив проблеми банківської галузі Віце-президенту Європейського банку реконструкції та розвитку

ebrr.jpg24 лютого 2011 року відбулася зустріч Віце-президента Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Яна Фішера й представників ЄБРР з політиками, банкірами та громадськими діячами. Зустріч проходила в готелі ІнтерКонтиненталь. На ній обговорювалося питання подальшої співпраці України та ЄБРР.
Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, спілкуючись з Яном Фішером, підняв актуальні питання стану фінансово-банківської системи в України, наголосив на необхідності утвердження професійної етики в банківському бізнесі та забезпечення справедливої та чесної конкуренції, рівності умов на банківському ринку в Україні. Віце-президент ЕБРР погодився з тим, що ця проблема одна з актуальних в банківському секторі української економіки. Він відзначив, що серед важливих факторів, які сприятимуть активному залученню ЄБРР до реалізації проектів в Україні - сприятливий інвестиційний клімат, прозоре економічне й фінансово-банківське законодавство.
Також Ян Фішер запросив Президента АУБ зустрітися в центральному офісі ЄБРР в Лондоні для більш детального обговорення питань стану та перспектив банківської системи в Україні.
Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. З 31 грудня 2010 року він інвестував більш ніж 6 млрд. євро в 264 проекти.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ