RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ проводить опитування банків щодо захисту прав кредиторів

АУБ продовжує реалізацію одного із основних своїх напрямів діяльності щодо захисту прав кредитора, який включає в себе завдання  щодо удосконалення законодавства, судової практики та виконавчої діяльності.  Після реєстрації у ВРУ розробленого за ініціативою АУБ законопроекту про захист прав кредитора №7351, наразі планується проведення ряду заходів, спрямованих на унеможливлення практики прийняття судами не правових рішень у спорах про стягнення заборгованості за кредитами, зокрема шляхом привернення уваги органів державної влади і суспільства до цієї проблеми.

З метою аналізу ситуації з поверненням банківських кредитів в судовому порядку АУБ запрошує взяти участь банки в опитуванні щодо дій судів і виконавчої служби у спорах за позовами про повернення заборгованостей за кредитами.

Отримані дані будуть знеособлені та використані для реалізації заходів АУБ щодо захисту прав кредиторів. З текстом анкети Ви можете ознайомитися за посиланням http://aub.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=4600&menu=149&Itemid=188.

Заповнені анкети приймаються до 4 березня 2011 року включно на адресу: aubcentr@gmail.com із темою «Анкета». У разі виникнення будь-яких питань, просимо звертатися до Олександри Матвійчук  на цю пошту або за тел. 044-516-76-84.

2011-02-25

 
НОВИНИ