RSS
24 Лютий
     
 
Новини АУБ
АУБ підписала Меморандум партнерства з підприємцями

hand-signing.jpg16 лютого інформагентстві УНІАН відбулася спільна прес-конференція президента Асоціації українських банків з очільниками всеукраїнських  громадських організацій та об’єднань:  Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України, Конфедерації вільних профспілок України, Спілки офіцерів України, Громадянського руху «Відсіч», Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Асамблеї правозахисних громадських організацій України.

В рамках прес-конференції учасниками був підписаний Меморандум про стратегічне партнерство, спільну мету та координацію дій загальноукраїнських організацій та громадських рухів. Згідно цього документу, сторони оголошують про підтримку заходів та акцій у напрямку захисту гарантованих Конституцією України та законодавством прав громадян. Також уповноважені представники організацій висловили свої позиції щодо мети, актуальності та подальших спільних дій щодо реалізації положень Меморандуму. Було надано власну оцінку розвитку подій у різних сферах функціонування вітчизняного суспільства та бізнесу.

Зокрема, Президент АУБ Олександр Сугоняко наголосив, що малі й середні українські банки – це елемент малого і середнього бізнесу України, який потребує захисту. Адже мова йде про функціонування української економіки, яка ще знаходиться в кризі, хоч і не в такій гострій формі як раніше. За його словами, у буд-яких економічно-розвинутих країнах малий та середній бізнес складає кістяк економіки: створює робочі місця, забезпечуючи зайнятість населення та його доходи. Вони є більш гнучкими і легше пристосовуються до викликів часу та зміни ринку.

«В Україні простежується лінія окремих державних органів знищити малий й середній бізнес. Тільки зосередивши спільні зусилля представників цього бізнесу, з’являється можливість відстояти інтереси, бути почутими вищими можновладцями. Як приклади: зміни до Податкового кодексу України, прийнятий вчора в новій редакції законопроект  № 0884, яким не дали знищити малі й середні банки в Україні. Як відомо, до захисту малих і середніх банків по цьому законопроекту доклалася і Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України. Лише об’єднавши наші зусилля та спільні цілі ми зможемо протистояти сучасним економічним і суспільним викликам», - резюмував Олександр Сугоняко.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ