RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ ініціює оскарження в суді положень Постанови Правління Пенсійного Фонду

3154c01c50_120156.jpgАсоціація українських банків ініціює оскарження в судовому порядку окремих положень Постанови Правління Пенсійного Фонду України від 27.09.2010 року № 21-3, якою затверджено "Порядок прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати". Про це йдеться в листі, направленому АУБ керівникам комерційних банків. Як наголошується у листі, з такою ініціативою Асоціація виступила, опрацювавши звернення окремих банків до АУБ.

У листі АУБ пропонується банкам провести 2 лютого спільну нараду, на якій планується обговорити проект колективного позову банківських установ до суду про визнання нечинними окремих положень згаданої Постанови ПФУ. Зокрема, пропонується оскаржити норму Порядку, якою передбачено зобов’язання банку приймати документи на виплату зарплати лише за умови одночасного подання платником розрахункових документів для сплати сум єдиного внеску, які повинні складати не менше 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати (пункт 2 Порядку).

Як наголосив Президент АУБ Олександр Сугоняко, така норма суперечить Законам України та покладає на банки не властиві для них обов’язки, а саме контролю за сплатою єдиного соціального внеску.

Наразі юристами банків, які звернулися до АУБ, вже підготовлено попередній проект колективної позовної заяви. З його змістом можна ознайомитися на сайті Асоціації: http://www.aub.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=4328&menu=104&Itemid=96

Після доопрацювання банками проекту колективного позову, його планується подати до суду в установленому законом порядку.

Прес-служба
Асоціації українських банків


2011-01-31

 
НОВИНИ