RSS
17 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ: Нове керівництво НБУ забезпечило укріплення гривні на валютному ринку

grivna.jpgЗавдяки конструктивній роботі й зусиллям нової команди Нацбанку, вдалося забезпечити прийняття Верховною Радою законопроекту "Про внесення змін до закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", яким скасовано збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкових валют.
- Це заноза, яка стирчала в тілі валютного ринку України й новій команді Національного банку вдалося іі висмикнути, по-суті звільнити міжбанківський валютний ринок із пут, в які він був загнаний з кінця 1998 року. Прийняття цього закону вже зразу знайшло своє позитивне відображення: призвело до збільшення пропозиції іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку. Все це сприяє стабілізації курсу гривні по відношенню до іноземних валют на міжбанківському валютному ринку, де відновилася тенденція до укріплення національної валюти, - впевнений президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко
Нагадаємо, 13 січня 2011 р. Верховна Рада Україна ухвалила за основу та в цілому законопроект про скасування збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкових валют. Відповідний законопроект №7534 від 04.01.2011р. підтримали 248 з 365 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
27 січня 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав цей закон.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ