RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
НБУ підтримав пропозиції АУБ щодо збереження спрощених умов капіталізації

nbank.jpgПостановою Правління Національного банку України № 564 враховано пропозиції Асоціації українських банків, викладені у листі АУБ до Голови НБУ (лист АУБ №04-07/665). Зазначені пропозиції АУБ стосувалися продовження дії антикризових заходів, запроваджених НБУ у 2009 році з метою стабілізації стану у банківський системі.

Зокрема, відповідно до пропозицій АУБ продовжено до 01.01.2012 року дозвіл банкам включати до капіталу сплачені, але не зареєстровані внески до статутного капіталу.

Також удосконалений порядок залучення коштів на умовах субординованого боргу. Внесеними змінами до Інструкції “Про порядок регулювання діяльності банків в Україні” знята заборона на залучення субординованого боргу для банків, що здійснюють свою діяльність менше одного року. А попередньо прийнятими змінами до Закону України “Про банки і банківську діяльність”, внесеними за пропозицією АУБ Законом №1533-VI, передбачено врахування коштів субординованого боргу, залучених в іноземній валюті, за офіційним курсом НБУ, який діяв на звітну дату.

В АУБ вітають конструктивну позицію НБУ, направлену на збереження спрощених умов капіталізації в умовах ще незавершеної кризи.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ