RSS
24 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ: Побори з валютних операцій скасовані

onegr.jpgВерховна рада Україна ухвалила за основу та в цілому законопроект про скасування збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкових валют.
Відповідний законопроект №7534 від 04.01.2011р. "Про внесення змін до закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", ініційований Національним банком України, підтримали 248 з 365 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Закон матиме виключно позитивний вплив на розвиток валютного ринку та економіки України вцілому. Відміна пенсійного збору з операцій купівлі-продажу безготівкових валют призводить до лібералізації валютного ринку, збільшення обсягів арбітражних операцій та пропозиції іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку, що сприятиме стабілізації курсу гривні по відношенню до іноземних валют, - переконаний президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.
Нагадаємо, на початку тижня, Асоціація українських банків надіслала листи профільним парламентським комітетам з проханням підтримати законопроект № 7534 "Про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо скасування збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкових валют)".

Питання відміни пенсійного збору з операцій купівлі-продажу безготівкових валют розглядається уже не перший рік. Асоціація українських банків протягом усього цього часу послідовно та аргументовано виступає за відміну зазначеного збору як такого, що негативно впливає на притік іноземних інвестицій в Україну і на розвиток внутрішнього валютного ринку.
Прес-служба
Асоціації українських банків

2011-01-13

 
НОВИНИ