RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
Відбулася офіційна зустріч керівництва АУБ з Головою НБУ

nbu2.jpgВідбулася офіційна зустріч керівництва Асоціації українських банків з Головою Національного банку України Сергієм Арбузовим. З боку АУБ у зустрічі взяли участь Голова Ради АУБ, Перший заступник Голови парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Станіслав Аржевітін, Президент АУБ Олександр Сугоняко та Перший віце-президент АУБ Володимир Бондар.  


В ході зустрічі відбулася тривала ґрунтовна розмова з основних питань життєдіяльності банківської галузі України. Зокрема, керівники НБУ та АУБ обговорили тему валютного кредитування, торкнулися питань фрагментації банківської галузі та оптимізації стосунків між різними її фрагментами. Під час обговорення представники АУБ наголосили на необхідності збереження рівних і чесних умов конкуренції на українському банківському ринку, незалежно від розміру капіталу банків та їх походження, обговорили питання щодо Постанови НБУ № 273 та законопроекту № 0884. Також торкнулися проблеми поглиблення «боргової ями» країни та шляхів виходу з неї.


Голову НБУ було проінформовано про підготовку до Першої антикризової банківської науково-практичної конференції «Причини і уроки банківської кризи 2008-2009 рр.», яку планується провести з ініціативи АУБ у лютому 2011 р. За словами Президента АУБ, завдання такої конференції – проаналізувати досвід роботи банківської галузі під час кризи, визначити її причини і ключові помилки в роботі під час кризи, напрацювати шляхи ліквідації причин, що викликали кризу в національній банківській системі.


Зі свого боку Голова НБУ ознайомив керівництво АУБ з планами реалізації прозорості і публічності у діяльності Національного банку, з запланованими заходами, які будуть найближчим часом здійснені в НБУ. Зокрема, під час зустрічі Голова НБУ поділився з представниками АУБ планами провести до кінця січня галузеву нараду за участі представників всіх груп банків та АУБ.


Під час зустрічі Голова НБУ Сергій Арбузов відзначив, що Національний банк, як і раніше, буде співпрацювати з Асоціацією українських банків та використовувати її потенціал з метою відновлення та розвитку національної банківської галузі.Прес-служба

Асоціації українських банків


Додатково див.:


Привітання Голови НБУ Президенту АУБ

http://aub.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=4161&menu=119&Itemid=113


 
НОВИНИ