RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Привітання АУБ Голові Національного банку України п.АРБУЗОВУ С.Г.

 arbuzov.jpg

Голові Національного
банку України
п.АРБУЗОВУ С.Г.

Шановний Сергію Геннадійовичу!

Від імені Асоціації українських банків та від себе особисто вітаю Вас з обранням на високу державну посаду Голови Національного банку України.

Ваше призначення відбулося у нелегкі часи нестабільності та фрагментації банківської галузі України, що покладає на Голову Національного банку надзвичайну відповідальність за виведення її з кризи та подальший розвиток.

Банківська спільнота сприймає таке призначення як прояв довіри до Вас як до фахівця національного масштабу. Сподіваємось, що Ваша діяльність на відповідальній посаді Голови НБУ буде ознаменована реалізацією конституційних засад функціонування НБУ – незалежності від усіх органів державної влади, що є необхідною умовою забезпечення стабільності національної валюти. Також сподіваємось, що важливим пріоритетом Вашої діяльності буде дотримання рівноправних умов діяльності усіх українських банків, незалежно від розміру та походження капіталу.

Асоціація українських банків, яка стояла у витоків створення національної банківської системи, має 20-ти річний позитивний досвід співпраці з Національним банком України. Маємо надію, що наша ефективна співпраця й надалі матиме конструктивне продовження з метою відновлення довіри до гривні і банківської системи, запровадження цивілізованих підходів до організації банківської справи у державі, посилення ролі банків у посткризовому відновленні економіки.

Бажаємо Вам успіхів, наснаги, терпіння у нелегкій та відповідальній роботі. Запевняємо, що в особі Асоціації, усіх керівників банківської галузі Ви матимете надійну опору в реалізації заходів з поліпшення банківської галузі та її подальшого розвитку.

Нехай Ваша праця приносить Вам задоволення і впевненість у завтрашньому дні.

Дай Боже щастя та добра Вам та Вашим близьким і рідним людям!

З повагою
Президент Асоціації українських банків

                              

    О.СУГОНЯКО
 
НОВИНИ