RSS
25 Листопад
     
 
Новини АУБ
Представники АУБ та Світового банку обговорили ситуацію у банківській галузі України

worldbank.jpgВ Асоціації українських банків на прохання Представництва Світового банку в Україні відбулася зустріч експерта Програми з оцінки проектів в рамках місії Світового банку Рональда Йоханнеса (м.Вашінгтон, США) з Президентом АУБ Олександром Сугоняко. З боку АУБ у зустрічі також взяли участь Перший віце-президент Володимир Бондар та директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук.

Як повідомив п. Рональд Йоханнес, метою його візиту до України є оцінка впливу гарантій, наданих Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (БАГІ), яке входить до Групи Світового банку, УніКредитбанку (Австрія) та Райффайзен Централбанку (Австрія) у зв’язку зі здійсненням певних інвестицій в українській фінансовий сектор.

Під час зустрічі були ґрунтовно обговорені питання стану банківської галузі в Україні, шляхи її виходу з кризи, ситуація навколо тиску на «малі» та «середні» банки, роль у цьому іноземних банків та працівників Представництва Світового банку в Україні тощо.

В ході обговорення та обміну думками Президент АУБ Олександр Сугоняко розповів про суд банків з НБУ щодо відміни дискримінаційної Постанови Нацбанку № 273, про спроби пролобіювати у парламенті законопроект № 0884, спрямований на витіснення з ринку «малих» та «середніх» банків з українським капіталом.

Відбувся чесний і відкритий діалог між представниками АУБ та Світового банку. На завершення п. Рональд Йоханнес подякував за відвертість та плідну дискусію.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ