RSS
23 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ провела «круглий стіл» на тему «Довіра до банкіра як обов’язкова умова банківської діяльності: як відродити?»

pc020228.jpgЗ ініціативи Асоціації українських банків в Інформагентстві  "ЛІГАБізнесІнформ" 2 грудня відбувся «круглий стіл» на тему «Довіра до банкіра як обов’язкова умова банківської діяльності: як відродити?». Мета заходу - пошук шляхів, методів та інструментів відновлення довіри між банками і клієнтами.

У «круглому столі», окрім представників АУБ та банків, взяли участь науковці, громадські діячі, представники об’єднань вкладників та ЗМІ.

В ході обговорення основну увагу було приділено темі довіри як центральної проблеми суспільства. Зокрема, обговорювались шляхи і засоби збільшення рівня довіри між банками і клієнтами за рахунок внутрішніх можливостей системи. Також було приділено увагу темі виконання кодексу честі українського банкіра і його інституалізації.

Під час засідання відбулася гостра дискусія. Було висловлено різні думки з проблемних питань та можливих шляхів їх вирішення.

«Круглий стіл» проведено в рамках підготовки до Першої антикризової банківської науково-практичної конференції «Причини і уроки банківської кризи 2008-2009 рр.», яку буде проведено у лютому 2011 р. з ініціативи Асоціації українських банків. Завдання такої конференції – проаналізувати досвід роботи банківської системи під час кризи, визначити її причини і ключові помилки в роботі під час кризи, напрацювати шляхи ліквідації причин, що викликали кризу в національній банківській системі.

За домовленістю АУБ з «Українським бізнес каналом» (UBC) робота «круглого столу» буде транслюватися на телеканалі. В інтернеті трансляцію «круглого столу» можна буде проглянути на сайті телеканалу UBC: www.ubcua.tv


2010-12-03

 
НОВИНИ