RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулось засідання Комітету з приватного банківського обслуговування

pb250179.jpgВ Асоціації українських банків відбулося чергове засідання Комітету з приватного банківського обслуговування.

Під час засідання Перший Віце-президент АУБ Володимир Бондар виступив перед учасниками щодо загальної ситуації в банківській сфері України, зокрема з питання капіталізації банків в світлі вимог Постанови НБУ № 273 та законопроекту № 0884.

Обговоривши проблеми загальносистемного характеру, учасники наради перейшли до обговорення питань приватного банківського обслуговування. Зокрема, директор департаменту Tax & Legal KPMG в Україні Тетяна Заморська розповіла присутнім про Програму проведення компанією KPMG дослідження щодо приватного банківського обслуговування у банківській системі України. Як повідомила Тетяна Заморська, компанією затверджено етапи програми, обсяг інформації для дослідження, принципи документального затвердження взаємовідносин між учасниками дослідження.

Також перед учасниками виступила керівник бізнесу Private Banking ПУМБ Марина Луценко, яка зробила огляд російського та швейцарського ринку Private Banking & Wealth Management за підсумками московської конференції «Private Banking & Wealth Management.

Окремо було обговорено Програму проведення опитування компаніями Identity Group та Scorpio Partnership серед банків щодо портрета клієнта Private Banking в Україні.

Засідання Комітету з приватного банківського обслуговування пройшло у активній дискусії щодо подальшого розвитку бізнесу Private Banking в Україні на системному рівні. До його робити долучилися нові учасники. Наразі загальна чисельність членів Комітету перевищує сорок учасників.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ