RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
IFC та Асоціація Українських Банків оголошують про старт спільної ініціативи, щоб сприяти розвитку ринку проблемних активів в Україні

ifcaub.jpgКиїв, Україна, 12 жовтня, 2010 р. —IFC, член Групи Світового Банку, та Асоціація Українських Банків оголошують про старт спільної всеукраїнської навчальної програми для банківських спеціалістів, що буде сприяти розвитку прозорого та функціонуючого ринку проблемних активів в Україні.
   Програма IFC з подолання кризи на фінансових ринках у Європі та Центральній Азії та Асоціація проводитимуть одноденні семінари для банківських спеціалістів з малих та середніх регіональних банків у п’яти областних центрах України – Харкові, Дніпропетровську, Львові, Одесі та Донецьку. Очікується, що в програмі візьмуть участь представники приблизно 30 банків.
   IFC також співпрацюватиме з Асоціацією над вдосконаленням нормативно-правової бази, необхідної для створення прозорого ринку проблемних  активів в Україні.
   «Одним з основних завдань Асоціації Українських Банків є зміцнення потенціалу банківської галузі», - заявив Президент Асоціації Олександр Сугоняко. “Стратегічне партнерство з IFC –  дуже важливий крок уперед для нас. Ми  зможемо  обмінюватись інформацією та ділитись знаннями із запровадження належних практик управління ризиками. Ця тема має важливе значення для всіх  банків в Україні.”
   Гарт Бедфорд, керівник Програми IFC з подолання кризи на фінансових ринках, сказав: “Більшість українських банків і досі потерпають від наслідків фінансової кризи. Наша мета  – передати місцевим банкам глобальний досвід IFC,  знання про найкращі практики та відповідні інструменти, які допоможуть банкам розважливо нарощувати кредитну діяльність. В результаті відновлене кредитування буде сприяти подальшому розвитку економіки України.” 
   Програма IFC з подолання кризи на фінансових ринках у Європі та Центральній Азії почала роботу в 2009 році в партнерстві із Швейцарською Конфедерацією. 
IFC

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусує свою діяльність на приватному секторі в країнах із перехідною економікою, та економікою, що розвивається. Ми створюємо можливості для виходу з бідності та покращення умов життя людей. Для цього ми надаємо фінансування компаніям і у такий спосіб сприяємо зростанню зайнятості та розширенню пропозиції базових послуг, мобілізуємо капітал та надаємо консультативні послуги для забезпечення стійкого розвитку. У часи глибокої економічної невизначеності, обсяг нових інвестицій  IFC за 2010 фінансовий рік виріс до рекордних $18 мільярдів. Додаткова інформація : www.ifc.org
АУБ

Асоціація українських банків була створена 1990 року та об’єднує 130 банків із загалом 180 банківських установ, що працюють в країні. Додаткова інформація: www.aub.org.ua


2010-10-12

 
НОВИНИ