RSS
20 Жовтень
     
 
НАДРА БАНК завершив розробку Комплексної програми виплати депозитів

НАДРА БАНК завершив формування пропозицій для всіх сегментів вкладників, запропонувавши низку програм для VIP-клієнтів. Тепер даними пропозиціями в рамках Комплексної програми виплати депозитів можуть скористатися всі клієнти - фізичні особи, термін дії депозитів яких закінчився.
Комплексна програма виплати депозитів стартувала у квітні поточного року, коли доступ до своїх вкладами отримали пенсіонери. У наступні місяці учасниками Програми поступово стали всі вкладники в сегменті від 500 гривень до 500 тис. гривень.
За час реалізації Програми виплати коштів фізичним особам, починаючи з квітня, банком вже повернуто понад 2,4 млрд гривень за депозитними і поточними рахунками, включаючи зарплатні проекти. Наразі Комплексною програмою виплати депозитів вже скористалися понад 45% вкладників - фізичних осіб, а до лютого 2010 року до неї будуть підключені 99% клієнтів.
У жовтні VIP-клієнти, чиї депозити перевищують 500 тисяч гривень, отримали пропозицію від банку приєднатися до Комплексної програми в рамках низки пропозицій, які передбачають як власне грошові виплати (пролонгація вкладу, поетапна виплата коштів), так і комбіновані механізми використання вкладу (придбання землі або елітної нерухомості за рахунок частини депозиту з поетапною виплатою залишку). Крім того, розроблена програма, яка дозволяє не тільки зберегти депозит, а й забезпечити його ліквідним активом.
Наразі з VIP-клієнтами банку вже ведуться переговори, які дають підстави стверджувати, що більшість з них готові приєднатися до даної Програми.
Слід зазначити, що за весь час роботи тимчасової адміністрації НАДРА БАНК не отримував рефінансування з боку Національного банку України, тому основним джерелом, яке дозволило фінансовій установі ще в квітні розпочати виплату депозитів клієнтам - фізичним особам, є кошти від погашення раніше виданих кредитів. На сьогоднішній день у банку достатньо активів для виконання всіх зобов'язань перед вкладниками.


 
2009-10-07
 
НОВИНИ