RSS
26 Вересень
     
 
VAB Банк нараховує високі проценти на залишок коштів на карткових рахунках оформлених у рамках зарплатних проектів

Однією з переваг зарплатних проектів VAB Банку є нарахування високих процентів на залишок коштів на карткових рахунках працівників: 3% за картками Maestro/Visa Electron, 5% за картками MasterCard Standard/Visa Classic, 8% за картками MasterCard Gold і 11% за картками MasterCard Platinum.
Начальник Департаменту розвитку карткового бізнесу VAB Банку Наталія Степанова зазначила: «У рамках клієнтоорієнтованої політики ми не лише дбаємо про якісне обслуговування зарплатних проектів, а й постійно розробляємо різноманітні вигідні пропозиції. До 31 грудня 2009 року в банку проходить акція для юридичних осіб «50%», в рамках якої клієнти, що оформили зарплатні проекти в комплексі з іншими банківськими сервісами, отримують знижку в розмірі 50% на кожну з послуг. Пропозиція включає обслуговування зарплатного проекту та корпоративних карток, відкриття поточного рахунку та обслуговування за системою «Клієнт – Банк».
Власники зарплатних карток VAB Банку можуть без комісій знімати зарплату, стипендію, відпускні, відрядні та інші виплати у банкоматах VAB Банку та мережі «АТМоСфера», розплачуватися у торговельно-сервісних мережах України та за кордоном, поповнювати картковий рахунок готівкою або безготівковим шляхом та ін. Крім того, в рамках зарплатних проектів VAB Банку клієнтам безкоштовно надається картка «Активні заощадження» – платіжна картка з підвищеним відсотком на залишок на рахунку: від 14% до 16% річних у гривні, від 8% до 10% – у доларах США та від 7% до 9% – у євро.

Довідкова інформація
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. З жовтня 2006 року – у складі універсальної фінансової групи VAB Group. Регіональна мережа Банку представлена 150 відділеннями в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Серед акціонерів VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди). Станом на 01.07.2009 р. регулятивний капітал Банку склав 1,031 млрд грн, обсяг чистих активів – 7,7 млрд грн.


 
2009-10-05
 
НОВИНИ