RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Міжнародна конференція «Третейський розгляд: законодавчий, інституційний та практичний аспекти»

28 липня 2010 року у м. Києві Асоціація українських банків, Центр комерційного права, Третейська палата України та Спілка третейських суддів України  проводитимуть міжнародну конференцію «Третейський розгляд: законодавчий, інституційний та практичний аспекти».

На конференції планується розглянути подальші кроки, що їх мають зробити держава та учасники третейського розгляду для удосконалення й ефективного впровадження відповідного законодавства, підвищення авторитету третейських судів, шляхи інституційного розвитку третейських судів, приклади світової практики та нових тенденцій у приведенні до виконання рішень третейських судів, тощо. В конференції братимуть участь народні депутати України, представники органів державної влади, науковці та фахівці у галузі права, юридична громадськість – усі ті, хто зацікавлений у подальшому розвитку третейського судочинства в Україні.

За детальною інформацією просимо звертатись за телефоном у Києві (044) 490-65-75 або e-mail: mz@clc.com.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактна особа – Зуй Марина або Матвіюк Оляна (044) 516-76-84 e-mail: olyana@aub.com.ua

2010-07-19

 
НОВИНИ