RSS
20 Січень
     
 
НАДРА БАНК запропонував VIP-клієнтам ряд програм виплати депозитів

З метою послідовного виконання зобов'язань перед вкладниками, НАДРА БАНК розробив ряд програм, що дозволяють клієнтам, які мають на депозитах значні суми, приєднатися до програм банку з виплати депозитів. Даний крок є наступним етапом у реалізації програм з виплати коштів фізичним особам, за час дії яких банк вже повернув клієнтам за депозитними і поточними рахунками, включаючи зарплатні проекти, понад 2,4 млрд гривень.
Програми виплати депозитів VIP-клієнтам НАДРА БАНКУ передбачають як власне грошові виплати (пролонгація вкладу, поетапна виплата коштів), так і комбіновані механізми використання вкладу (придбання землі або елітної нерухомості за рахунок частини депозиту, з поетапною виплатою залишку). Крім того, розроблена програма «Захищений депозит», яка дозволяє клієнтові не тільки зберегти свій депозит, а й забезпечити його ліквідним активом.
Ці пропозиції були сформовані на основі побажань і коментарів клієнтів, які звучали під час переговорів з представниками банку, а також виходячи з реальної ситуації у фінансовій установі.
«Ми розробляємо програми виплати депозитів, спираючись, з одного боку, на результати зустрічей з клієнтами, і на реальні фінансові можливості банку - з іншого, - зазначає Валентина Жуковська, тимчасовий адміністратор НАДРА БАНКУ. - Всі програми - максимально реалістичні й чесні, а реалізовуються вони завдяки коштам від погашення кредитів, які банк повністю спрямовує на виплату депозитів».
Упродовж жовтня клієнти, чиї депозити складають понад 500 тис. гривень, можуть детально ознайомитися з низкою спеціальних програм і обговорити їх з персональним менеджером. Таким чином, за результатами діалогу між банком і клієнтами буде остаточно сформована лінійка пропозицій щодо виплати великих депозитів, якими вкладники зможуть скористатися вже з 10 листопада поточного року.


 
2009-10-06
 
НОВИНИ