RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ запрошує до роботи над проектами нормативних актів з питань фінансового моніторингу

5069-707670.jpgІнформуємо Вас, що Держфінмоніторингом розпочато роботу з підготовки проектів нормативно-правових актів у зв’язку з прийняттям 18 травня 2010 року Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» № 2258-VІ.
 
Значна кількість проектів актів спрямована на встановлення дієвих та практичних взаємовідносин між суб’єктами первинного фінансового моніторингу та органами державної влади, на які Законом покладено функції державних регуляторів у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

Насамперед це стосується норм і правил щодо порядку обліку таких суб’єктів, подання ними повідомлень про фінансові операції, вимог до відповідальних осіб за проведення фінансового моніторингу тощо.

Із проектами відповідних актів разом з пояснювальними записками і аналізами регуляторних впливів до них нормативно-правовими актами Держфінмоніторингу можна ознайомитися на сайті АУБ (www.aub.org.ua розділ “Членам АУБ”, підрозділ “Законодавство”).

Будемо вдячні за Ваші зауваження та пропозиції до цих проектів, надіслані на електронну пошту до 9 липня 2010 року включно на адресу: matviychuk@aub.com.ua з копією aubcentr@gmail.com.


2010-06-25

 
НОВИНИ