RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Привітання "Мегабанку" з нагоди 20-річчя
 Шановна Олена Михайлівна!
Шановний колектив "МЕГАБАНКУ"! 

Від імені Асоціації українських банків прийміть щирі вітання з нагоди 20-річниці з дня заснування банку!

За роки своєї діяльності "МЕГАБАНК" продемонстрував високу конкурентоспроможність та послідовне прагнення до розвитку, освоєння нових напрямків роботи та партнерських відносин.

Керівництво "МЕГАБАНКУ" та його співробітники завдяки своєму професіоналізму та добросовісному ставленню до справи змогли побудувати конструктивні відносини з клієнтами та партнерами. У нелегкі часи економічної кризи продемонстрували стабільність та надійність банку.

Результатом копіткої та відповідальної роботи стали підписання взаємовигідних угод з міжнародними фінансовими інститутами, серед яких Європейський банк реконструкції та розвитку, Міжнародна фінансова корпорація, Європейський Фонд Південно-Східної Європи, Німецька кредитна установа для відбудови. Довіра цих організацій ще раз підтверджує позитивну репутацію "МЕГАБАНКУ".

 Впевнені, що і надалі ваша праця буде служити зміцненню стабільності української банківської системи і процвітанню нашої держави!

            Бажаємо Вам успіхів, стабільності, благополуччя і плідної роботи! Міцного здоров'я, добра та щастя Вам і Вашим близьким!

 

З повагою

 

Президент Асоціації українських банків

Олександр Сугоняко             
 
НОВИНИ