RSS
20 Січень
     
 
News from AUB
В АУБ для співробітників банків проведено тренінгову програму з агрострахування

p6220037.jpgВ Асоціації українських банків проведено тренінгову програму з агрострахування для співробітників банків, які працюють у сфері кредитування сільгосппідприємств. Захід проведено спільно з Проектом «Розвиток агрострахування в Україні» Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку).

Тренінгова програма підготовлена за результатами проведеного Проектом IFC «Розвиток агрострахування в Україні» дослідження за участі банків, які є лідерами у сфері кредитування сільгоспвиробництва. Програма побудована на реальній українській практиці з урахуванням провідного міжнародного досвіду агрострахування. Тренерами є практики, які мають багаторічний досвід роботи у згаданій сфері.

Тренінгові програми складається з 5 сесій. Першу практичну сесію, присвячену агрострахуванню як інструменту управління ризиками, проведено в АУБ 22 червня. Під час першої сесії розглянуто питання взаємодії між банківським кредитуванням та агрострахуванням сільгоспвиробників, практики управління ризиками у сільському господарстві і роль агрострахування як інструмент управління ризиками, вартості агрострахування тощо.

На наступних чотирьох сесіях буде розглянуто наступні питання:

- Вибір страхового захисту сільгосппродукції, яка є предметом банківської застави;
- Договір агрострахування: проблемні моменти і особливості виконання;
- Використання процедур агрострахування у практиці видачі і моніторингу агрокредитів;
- Розробка нових стандартних страхових продуктів для забезпечення банківського кредитування.

За словами організаторів, тренінгова програма дозволяє банківським фахівцям отримати повний обсяг інформації, необхідної для ефективного вибору і використання агрострахових послуг в якості інструменту забезпечення заставних забов’язань сільгосппідприємств.

Прес-служба
Асоціації українських банків

2010-06-22

 
НОВИНИ