RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ дав прес-конференцію на тему «Кризове економічне середовище - виклик банківській системі»

23 вересня в інформагентстві “Українські новини” відбулась прес-конференція Президента Асоціації українських банків Олександра Сугоняка на тему «Кризове економічне середовище - виклик банківській системі». Прес-конференцію проведено на виконання рішення Ради АУБ, чергове засідання якої відбулося 16 вересня.

Під час виступу Президент АУБ розповів про макроекономічні тенденції та їх вплив на стан банківської системи, підвів підсумки та накреслив пропозиції щодо діяльності банків в умовах політичної та економічної кризи в країні. З презентацією Олександра Сугоняка на тему «Кризове економічне середовище - виклик банківській системі» можна ознайомитись тут >>>
http://www.aub.com.ua/ua/appearances/?_m=publications&_t=rec&id=16675

Оскільки оцінка і причин кризи, і стану економічної ситуації в країні Урядом і Асоціацією кардинально різняться, Радою АУБ було вирішено виступити з власною оцінкою з цього приводу. Тому під час прес-конференції Президент АУБ Олександр Сугоняко ознайомив присутніх представників ЗМІ з заявою Асоціації щодо недопустимості поширення неправдивої інформації про стан в економіці країни. Також Олександр Сугоняко висловив позицію АУБ щодо намірів вивести банківський нагляд з-під відання НБУ, а також щодо ідеї заборони валютного кредитування.

З означеними документами АУБ можна ознайомитись тут:

1. ЗАЯВА Асоціації українських банків про недопустимість поширення неправдивої економічної інформації
http://www.aub.com.ua/ua/pressreleases/?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=16682

2. ПОЗИЦІЯ АУБ щодо намірів вивести банківський нагляд з-під відання НБУ
http://www.aub.com.ua/ua/pressreleases/?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=16680

3. ПОЗИЦІЯ АУБ щодо ідеї заборони валютного кредитування
http://www.aub.com.ua/ua/pressreleases/?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=16678

Обговорено під час прес-конференції і інші актуальні питання, що стосуються ситуації в економіці країни та національній банківській системі.

Прес-служба
Асоціації українських банків


 
2009-09-23
 
НОВИНИ