RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ відзначила своє 20-річчя

kot15065.jpg18 червня в Будинку офіційних прийомів Верховної Ради України відбувся урочистий Прийом з нагоди 20-річчя Асоціації українських банків.

Відкрив урочистий Прийом Голова Ради АУБ, перший заступник Голови парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Станіслав Аржевітін. У прийомі взяли участь представники Кабінету міністрів, Верховної Ради, Національного банку України, міністерств та відомств, народні депутати України, голови правлінь комерційних банків, керівники міжнародних фінансових інституцій, ініціатори та засновники АУБ.

Під час офіційної частини прийому були зачитані привітання від Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Голови Національного банку України Володимира Стельмаха, Віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка, Президента України у 1994-2005 рр. Леоніда Кучми, послів закордонних країн, керівників представництв МВФ та Світового банку в Україні, закордонних банківських асоціацій, громадських та політичних діячів тощо.

Всі присутні у своїх виступах відзначали незаперечне значення АУБ у розбудові національної банківської системи, ефективну роботу над законодавчою та нормативною базою, що регулює банківську діяльність, подоланнм наслідків економічної кризи тощо. 

В ході урочистого заходу відповідно до розпоряджень Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Голови Національного банку України Володимира Стельмаха керівники банків – члени Ради АУБ, а також працівники виконавчої дирекції АУБ за вагомий внесок у розбудову та сприяння розвитку національної банківської системи були нагороджені почесними відзнаками та нагородами Кабінету міністрів та Національного банку України.

Під час урочистої церемонії прийому відбулася презентація документального фільму про історію створення АУБ, проведено інші урочисті заходи.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ