RSS
15 Листопад
     
 
Новини АУБ
Вітання від Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Шановний Олександре Анатолійовичу!
Від імені членів Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та від мене особисто прийміть вітання з нагоди двадцятирічного ювілею Асоціації. Асоціація Українських банків відіграє важливу роль у суспільному житті нашої держави. У цей складний для нашої економіки період банківська система склала іспит на стійкість, ваш колектив серцем сприйняв новації, доклав і докладає максимум зусиль, знань і професіоналізму аби під час кризи забезпечити стабільність грошової системи, підвищити ефективність функціонування банківського сектору, вдосконалити управління грошово-кредитними і валютними ринками.
Пишаюся з того, що баківські працівники довели свою спроможність долати труднощі та рухатися уперед шляхом розвитку і прогресу. Бажаю Вам у професійній сфері - наснаги, волі і прагнень аби наша національна валюта долала нові й нові фінансово-економічні рубежі на благо, розквіт і прогрес Української Держави.

З повагою, Голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  Віктор Швець
 
НОВИНИ