RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ обговорено питання співпраці з IFC

В Асоціації українських банків відбулась зустріч з представниками Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка є членом Групи Світового Банку і стимулює залучення стабільних інвестицій у приватний сектор країн з перехідною економікою. З боку IFC у зустрічі взяли участь головний спеціаліст групи незалежного оцінювання  Стівен Піроцци та головний радник з інвестицій Георгій Звонков. З боку АУБ у зустрічі взяли участь перший Віце-президент Асоціації Володимир Бондар та заступник директора Інформаційно-аналітичного центру АУБ Ігор Руденко.

Під час зустрічі було обговорено питання діяльності банків в умовах політичної та фінансово-економічної кризи в країні, її вплив на стан національної банківської системи, існуючі проблеми та перспективи на майбутнє, шляхи подолання економічної кризи, можливість співпраці з цією метою у рамках проектів IFC з українськими банками. Серед іншого, перший Віце-президент АУБ Володимир Бондар поінформував гостей про рішення останньої Ради АУБ, яка ухвалила, що за існуючих умов банкам доцільно сконцентрувати головну увагу на роботі з наявним кредитним портфелем, радикальному зменшенні витрат та на стратегії виживання в умовах політично-економічної нестабільності та неадекватного ставлення влади до галузі. Окрім цього, наголошено на проблематиці щодо захисту прав кредиторів тощо.

Сторони позитивно оцінили результати зустрічі, висловивши побажання щодо поглиблення співпраці та продовження проведення спільних заходів.


Прес-служба
Асоціації українських банків


 
2009-09-18
 
НОВИНИ