RSS
21 Січень
     
 
Новини АУБ
АКБУ вступила до АУБ

Асоціацію учасників колекторського бізнесу України (АКБУ) прийнято до складу Асоціації українських банків. Рішення про це на своєму засіданні затвердила Рада АУБ.

Бажання вступу до АУБ президент АКБУ Олександр Ільчук пояснив необхідністю “спільного та ефективного сприяння розвитку фінансово-банківського сектору України, а також попередження кризових ситуацій в фінансово-кредитних установах шляхом надання кваліфікованої допомоги в сфері повернення проблемної заборгованості”.

Асоціація учасників колекторського бізнесу України (АКБУ) створена в грудні 2008 р. Її метою є сприяння розвитку цілісного, прозорого, справедливого і ефективного ринку колекторських послуг. АКБУ сприяє взаємодії з органами державної влади щодо створення нових і вдосконалення існуючих законопроектів в галузі розвитку колекторського бізнесу в Україні тощо. До складу АКБУ входять колекторські компанії: CCG Credit Collection Group, ТОВ «Служба виконання зобов'язань», компанія Verdict, що входить до групи компаній eCall, ТОВ «Європейська агенція з повернення боргів», ТОВ «Укрборг», ТОВ «Українська Колекторна Група». АКБУ є членом Федерації європейських національних колекторських асоціацій (FENCA).

Більш детальна інформація про АКБУ розміщена на сайті:
www.acbu.com.ua


Прес-служба
Асоціації українських банків


 
2009-09-17
 
НОВИНИ