RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Голова Верховної Ради України В.М.Литвин привітав працівників банківської сфери з професійним святом

Працівникам

банківської сфери України

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня банківських працівників.

Банківська система незалежної Української держави, що постала в час загальних і масштабних суспільних перетворень, відіграла величезну роль у розбудові вітчизняної фінансової сфери, зробила вагомий внесок у соціально-економічний розвиток нашої країни. Її утвердження нерозривно пов´язано з етапними сторінками новітньої історії України, створенням та розвитком національної банківської справи, грошової системи.

На сучасному етапі нашого державного поступу розгалужена інфраструктура банківської системи, попри складні кризові часи, продовжує забезпечувати життєвість вітчизняної економіки, гарантувати якісне обслуговування інноваційної діяльності виробничого сектору, сприяє фінансовій стабільності суспільства й держави.

Все це відбувається завдяки самовідданості багатотисячної когорти працівників, які своїм професіоналізмом, відповідальністю, сумлінням щоденно примножують набутки банківської системи, зміцнюють конкурентоздатність вітчизняної економіки, сприяють повноцінному суб´єктному утвердженню України на міжнародній арені.

У свою чергу Верховна Рада України буде і далі робити все від неї залежне для законодавчого забезпечення поступального розвитку банківської системи.

Бажаю всім вам миру, добра, благополуччя, успіхів у почесній і відповідальній справі на благо народу й Української держави.

Володимир ЛИТВИН  

2010-05-20

 
НОВИНИ