RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
У Антимонопольному комітеті України прийнято рішення на захист рівних умов конкуренції між державними і недержавними банками
9514.jpgЗа зверненням Асоціація українських банків від 12 квітня цього року Антимонопольним комітетом України порушена справа та 27 квітня відбувся  її розгляд на засідання комітету, у якому взяв участь представник Асоціації українських банків. За результатом розгляду, АМКУ прийняв рішення рекомендувати Міністерству промислової політики України відмінити Наказ від 30.03.2010 року №160 як такий, що які містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. У цьому Наказі Мінпромполітики наказував керівникам державних підприємств, що знаходяться в сфері управління Міністерства, здійснювати обслуговування лише в державних банківських установах.
Як повідомили в Антимонопольному комітеті України, 29 квітня 2010 року буде проведено засідання з розгляду звернень на дії інших міністерств України щодо примушення держпідприємств на обслуговування лише в державних банках.

2010-04-27
 
НОВИНИ