RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
Привітання АУБ Голові профільного комітету ВРУ
Голові Комітету Верховної Ради України
з питань фінансів і банківської діяльності
п.ПЕКЛУШЕНКУ О.М.

Шановний Олександре Миколайовичу!


Від імені Асоціації українських банків та особисто від себе щиро вітаю Вас з призначенням на посаду Голови Комітету ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності.
Асоціація українських банків має багаторічні ефективні та  плідні контакти з Комітетом. Ми високо цінуємо професіоналізм та досвід членів і співробітників Комітету, їх небайдужість до результатів праці, готовність творчо та неупереджено розглядати всі наявні питання, маючи єдину мету – пошук найбільш оптимальних та прийнятних рішень – рішень які дозволять зорганізувати фінансову та банківську справу в Україні найкращим чином.
Переконаний, що під Вашим керівництвом ця традиція буде продовжена і поглиблена.
Асоціація українських банків висловлює свою готовність до конструктивної та плідної співпраці з Комітетом задля подальшого розвитку банківської справи в Україні.
Прийміть сердечні побажання успіхів у Вашій діяльності на цій високій та відповідальній посаді, а також міцного здоров`я, невичерпної енергії та творчого натхнення.З повагою
Президент Асоціації                                                                                                                                                О.СУГОНЯКО

 
НОВИНИ