RSS
16 Грудень
     
 
НАДРА БАНК вніс зміни у порядок роботи з депозитами фізичних осіб
З 5 травня поточного року НАДРА БАНК виплачує відсотки за усіма депозитами фізичних осіб (незалежно від валюти і розміру вкладу) у наступному порядку.

Клієнти, які оформили депозит зі щомісячною виплатою відсотків, отримають одноразово 50% суми нарахованих за попередній місяць відсотків. Клієнти, які мають депозити з виплатою доходу наприкінці строку дії (якщо термін такого депозиту закінчується у поточному місяці), отримають одноразово 50% суми нарахованих за увесь період відсотків. Залишок суми нарахованих по депозиту відсотків у обох випадках перераховується на картковий рахунок клієнта, звідки він може зняти їх у будь-який час у межах встановлених банком лімітів на зняття готівки.

Крім того, НАДРА БАНК зменшив мінімальний термін, на який клієнт може переоформити депозит, строк дії якого закінчився: від 4 місяців - за депозитами на суму до 150 тис. гривень (або їх еквівалент в інших валютах), від 6 місяців - на суму понад 150 тис. гривень. Усі депозити переоформлюються на умовах виплати відсотків щомісяця або наприкінці терміну відповідно до діючих депозитних пропозицій банку.

Нагадуємо, що вкладники-пенсіонери, які мають депозит на суму до 10 000 тис. гривень (або їх еквівалент в інших валютах), термін дії якого закінчився у період з лютого по червень 2009 року, можуть отримати 20 % від суми депозиту у випадку його пролонгації на півроку. Окрім того, клієнт може отримати 20 % залишку на депозитному рахунку через чотири місяці за умови перерахування пенсії або інших надходжень (від 500 гривень) протягом вказаного терміну на поточний рахунок, відкритий у НАДРА БАНКУ.

Свою діяльність ВАТ КБ «Надра» розпочав 26 жовтня 1993 року. Сьогодні НАДРА БАНК – один з найбільших універсальних комерційних банків, що уже 15 років успішно працює на фінансовому ринку України.
За даними АУБ, станом на 01.03.2009 р. активи банку становлять 27 820,86 млн грн.; депозити фізичних осіб – 8 434,72 млн грн.; депозити юридичних осіб – 3 812,66 млн грн.; кредитно-інвестиційний портфель банку –   23 919,53 млн грн.; капітал банку –  1 858,52 млн грн.
В Інтернеті інформація про банк розміщена на офіційному сайті ВАТ КБ «Надра»: www.nadrabank.ua

2009-04-30
 
НОВИНИ