RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ відзначатиме 20-річний ювілей

rada300310aaaa.jpgПитання відзначення 20-річного ювілею Асоціації українських банків обговорено на засіданні Ради АУБ, яке відбулася 30 березня 2010 р. під головуванням Голови Ради Асоціації, Першого заступника Голови парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Станіслава Аржевітіна.

Як відомо, у червні цього року виповнюється 20 років з часу заснування Асоціації українських банків. Президент України Віктор Янукович, відзначаючи важливість цього ювілею, у нещодавньому вітальному листі на адресу АУБ, з цього приводу, наголосив: “Ваша організація, яка стояла біля витоків становлення ринкової економіки в Україні, зарекомендувала себе важливим чинником стабільного розвитку вітчизняної фінансово-кредитної системи та відіграє сьогодні важливу роль у суспільному житті нашої держави”. Висока оцінка діяльності АУБ за цей 20-річний період надана також в листах, що надійшли останнім часом на адресу Асоціації від Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Віце-прем”єр-міністра України Сергія Тігіпка, Голови НБУ Володимира Стельмаха, Голови Ради НБУ Петра Порошенка, Посла США в Україні Джона Ф. Теффта, інших посадових осіб, державних, політичних та громадських діячів.

З огляду на суспільну значимість та важливість означеного ювілею, Рада АУБ прийняла рішення відзначити у червні цього року 20-річчя АУБ, затвердивши низку заходів з цього приводу.

Також Рада АУБ визначила попередню дату проведення чергового XV З`їзду Асоціації – на вересень-жовтень 2010 року.

Окрім цього, вирішено організувати проведення зустрічей членів Ради АУБ і керівників провідних банків з вищим керівництвом держави, НБУ, профільних комітетів Верховної Ради і міністерств економічного блоку з метою обговорення існуючих проблем у банківській системі та сприяння їх вирішенню.

Окремо рішенням Ради АУБ виконавчій дирекції Асоціації доручено провести опитування банків з метою визначення переліку проблемних питань банківської діяльності, що потребують першочергового вирішення для забезпечення підвищення довіри суспільства до банківської системи та відновлення кредитування економіки. За результатами узагальнення отриманих пропозицій, АУБ буде підготовлено звернення до керівників вищих державних органів влади країни.

В рамках міжнародної співпраці АУБ, відповідно до отриманих пропозицій, Рада Асоціації вирішила взяти участь у створенні "Центрально-Євразійської Банківської Федерації" в якості засновника.

Заслухавши заяви про вступ до Асоціації, Рада АУБ ухвалила рішення про прийняття до її складу нових членів, зокрема AT «ОКСІ БАНК» (м. Львів), а також регіональних банківських об”єднань – Асоціацію “Донецький банківський союз” та Івано-Франківську Асоціацію банківського бізнесу.

Розглянуто на засіданні Ради АУБ і інші питання робочого характеру.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Донецький банківський союз прийнято до складу АУБ

Івано-Франківську Асоціацію банківського бізнесу прийнято до складу АУБ

AT «ОКСІ БАНК» прийнято до складу АУБ

2010-03-30

 
НОВИНИ