RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
Вітання Асоціації українських банків Прем’єр-міністрові України Азарову Миколі Яновичу.
Прем’єр-міністрові України
п.Азарову М.Я.

Шановний Миколо Яновичу!

Від імені Асоціації українських банків вітаю Вас з обранням на високу державну посаду Прем’єр-міністра України.

На Ваших плечах – величезна відповідальність за український народ і незалежну українську державу. То ж дай Вам Боже бути на висоті цих завдань!

Асоціація українських банків має позитивний досвід співпраці з Вами та Вашою командою, зокрема в питаннях виведення України з “чорного списку” FATF та створення системи фінансового моніторингу України. Особливо продуктивною наша співпраця виявилася під час Вашого головування у парламентському Комітеті з питань фінансів та банківської діяльності, завдяки чому вдалося прийняти цілу низку важливих законів щодо подолання негативних наслідків фінансово-економічної кризи в державі.  Маємо надію, що наша ефективна співпраця й надалі матиме конструктивне продовження тепер вже у новій якості.

Бажаючи Вам успіхів у нелегкій та відповідальній роботі, запевняємо, що в особі Асоціації українських банків Ви матимете й надалі надійну опору в реалізації заходів з подолання в Україні політичної та економічної кризи.

Добра Вам, здоров’я, невичерпних духовних та фізичних сил у справі становлення нашої незалежної держави, в ім’я українського народу.

З повагою
Президент Асоціації українських банків

                                  О.СУГОНЯКО


2010-03-11

 
НОВИНИ