RSS
15 Листопад
     
 
Новини АУБ
При АУБ створено Комітет з приватного банківського обслуговування

p2250041.jpgВ Асоціації українських банків відбулось перше організаційне засідання Комітету з приватного банківського обслуговування, створеного при АУБ за участі банків.

У засіданні взяли участь Перший Віце-Президент АУБ Володимир Бондар, радник Президента АУБ Олексій Кущ, представники комерційних банків-членів АУБ.

Під час засідання відбулося активне обговорення та обмін думками. Учасники наголосили, що на сьогодні в Україні активно розпочався процес формування сучасного ринку приватних банківських послуг, у зв’язку із чим надзвичайної ваги набувають питання стандартизації операцій, адаптація передових банківських технологій, координація зусиль учасників ринку, вдосконалення чинного правового поля, проведення освітніх та інформаційних заходів.

Учасники засідання оцінили обсяг ринку приватних банківських послуг в Україні у розмірі 11 тисяч клієнтів. Представник Укрсіббанку, начальник департаменту персональних банківських послуг, п. Александров О.В. репрезентував системний погляд на перспективи розвитку Комітету як універсального комунікаційного майданчику для всіх зацікавлених професійних учасників ринку.

Серед цілей діяльності Комітету були зазначені наступні:
• створення у правовому полі України адекватного системним потребам  комплексу правових норм і категорій, які визначають і регулюють проведення операцій з приватного банківського обслуговування;
• вироблення серед учасників ринку спільних правил і стандартів проведення операцій з приватного банківського обслуговування;
• визначення критеріїв якості приватного банківського обслуговування;
• проведення наукових досліджень та освітніх заходів;
• вивчення найкращого міжнародного досвіду та його адаптація в Україні;

Учасники прийняли рішення проводити засідання Комітету на регулярній основі та закликали всіх зацікавлених учасників ринку залучитися до його роботи.

Матеріали з роботи Комітету, зокрема проект Положення та презентація будуть розміщені на сайті АУБ.

Прес-служба
Асоціації українських банків

2010-02-26

 
НОВИНИ