RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
АУБ продовжуватиме відстоювати законопроект щодо подолання негативних наслідків фінансової кризи

68.jpgВ Асоціації українських банків вважають неконструктивними дії народних депутатів України, які відмовились прийняти у другому читанні та у цілому проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання негативних наслідків фінансової кризи)”, реєстраційний №5378.

Серед іншого цим законопроектом передбачалося скасування прийнятих Законом України  №1533-VI норм щодо заборони на дострокове повернення коштів, залучених від нерезидентів (пункти 8-10 Прикінцевих положень Закону) та щодо здійснення іноземних інвестицій у грошовій формі виключно у національній валюті України (пункт 11).

На погляд фахівців АУБ, відмова у скасуванні цих норм погіршує умови для входження в Україну іноземних інвестицій та ускладнює процедури реструктуризації зобов’язань за коштами, залученими від нерезидентів.

За словами Першого Віце-президента АУБ Володимира Бондаря, враховуючи принциповість зазначених питань для відновлення стабільності у банківській системі України, АУБ здійснюватиме заходи з ініціювання підготовки нового законопроекту задля врегулювання названих питань.

Прес-служба
Асоціації українських банків

2010-02-18

 
НОВИНИ