RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась нарада з обговорення практики діяльності Третейського суду АУБ

p2100029aaaaaaaaaaa.jpgВ Асоціації українських банків відбулася нарада юристів з обговорення діяльності Третейського суду АУБ. У нараді взяли участь Президент АУБ Олександр Сугоняко, Голова Третейського суду АУБ Анатолій Жуков, третейські судді та юристи – представники банків та інших організацій, які використовують третейське застереження або мають намір його використовувати.

У привітальному слові до присутніх Президент АУБ Олександр Сугоняко наголосив, що успішна діяльність Третейського суду АУБ на протязі останніх 3 років підтвердила доцільність створення та діяльності недержавного незалежного судочинства. На його прикладі перевірено на практиці існування низки переваг саме у третейському розгляді справ. Олександр Сугоняко відмітив роботу суддів Третейського суду АУБ, які за 3-річний період роботи  третейськими суддями в Третейському суді АУБ своїми рішеннями виявили високу кваліфікацію.

Голова Третейського суду Анатолій Жуков доповів про роботу Третейського суду АУБ за 2009 рік. За його словами, у 2009 році збільшилася кількість розглянутих позовів, зросла кількість юридичних та фізичних осіб, що звернулися з позовами до Третейського суду АУБ. Також Анатолій Жуков поінформував, що цього року створено окремий сайт Третейського суду АУБ www.tretsud.aub.org.ua , на якому розміщується детальна інформація про діяльність Третейського суду АУБ.

На зустрічі були обговорені питання практики третейського судочинства: забезпечення позову, процедури отримання виконавчих документів, а також української та закордонної практики розгляду спорів про визнання недійсними договорів у зв’язку із зміною істотних обставин та ін.

Прес-служба
Асоціації українських банків


2010-02-15

 
НОВИНИ