RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася нарада за участі НБУ та банків щодо охорони банківських установ та цінностей

p1260118.jpgВ  Асоціації українських банків за участі НБУ відбулась нарада з питань нормативно-правового регулювання охорони банківських установ та цінностей. Вів нараду Перший віце-президент АУБ Володимир Бондар.

Від НБУ у нараді взяли участь заступник директора департаменту готівково-грошового обігу В.Зайвенко, начальник відділу технічного оснащення кас департаменту готівково-грошового обігу НБУ Ю.Гунченко, начальник відділу організації перевезення цінностей та інкасації А.Бабич, заступник начальника управління касових операцій та впровадження сучасних технологій В.Лабунько. Також у нараді взяли участь представники дев’яти комерційних банків: ВАТ “Ощадбанк”, АКБ “Укрсоцбанк”, АКІБ “Укрсиббанк”, ВАТ КБ “Укргазбанк”, ПАТ “Український професійний банк”, ПАТ “Промінвестбанк”, ВАТ “Сведбанк”, АКБ “Трансбанк”, ВАТ КБ “Надра”.

Головну увагу на нараді було приділено Постановам НБУ № 398/ДСК та № 399 від 10.07.2009 р., якими Нацбанк встановив більш жорсткі  вимоги, спрямовані на створення безпечних умов роботи касових працівників та інкасаторів. Оскільки після вступу в дію згаданих Постанов НБУ виникли проблеми з їх застосуванням, АУБ звернулась до НБУ з проханням про проведення спеціальної наради за участі банків-членів Ради з питань охорони при АУБ з метою обговорення зауважень та пропозицій банків, уточнення та внесення відповідних коректив до згаданих нормативно-правових актів НБУ, з тим, щоб забезпечити як підняття рівня захисту банківських установ, так і врахувати об'єктивні чинники та отриманий банківськими установами досвід з початку втілення  підвищених вимог НБУ.

Під час наради відбулася конструктивна дискусія між представниками НБУ, АУБ та банків. З боку банків було висловлено чимало слушних зауважень та пропозицій. За результатами обговорення вирішено банкам–членам Ради з питань охорони при АУБ в тижневий строк надіслати до АУБ пропозиції з питань, що обговорювались, для подальшого узагальнення та надання їх на розгляд НБУ з метою їх врахування.

Прес-служба
Асоціації українських банків

2010-01-29

 
НОВИНИ