RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ братиме участь у роботі Наглядової ради «Національного екзит-полу’2010»

sugonyakoekzitpol222.jpgПрезидент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, як член Наглядової ради «Національного екзит-полу’2010», взяв участь у прес-конференції на тему «Національний екзит-пол’2010 – усі подробиці за чотири дні до виборів». У прес-конференції також взяли участь директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ілько Кучерів, директор Інституту медіа-права, голова Наглядової ради «Національного екзит-полу’2010» Тарас Шевченко, заступник директора соціологічної служби Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова Михайло Міщенко.

Як повідомив під час прес-конференції керівник проекту, директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ілько Кучерів, “головна мета проекту "Екзит-пол 2010" – забезпечити ефективний громадський контроль за чесністю виборчої процедури та запобігти фальсифікації із підрахунком голосів”. За його словами, “Екзит-пол’2010” частково фінансується форумом міжнародних донорів, а реалізація проекту перебуватиме під аудитом зарубіжних експертів.

Разом з тим керівництво Консорціуму “Національний екзит-пол’2010” (www.exitpoll.org.ua) звернулося до громадян України, представників вітчизняних громадських організацій та підприємств за фінансовою підтримкою у проведенні незалежного опитування. За словами директора Інституту медіа-права, голови Наглядової ради «Національного екзит-полу’2010» Тараса Шевченка, “Україна не повинна просити кошти за кордоном. Українці самі у змозі забезпечити організацію, фінансування та проведення незалежного екзит-полу для забезпечення чесних і прозорих президентських виборів”.

Реалізація проекту та використання коштів перебуватимуть під контролем спеціально створеної з цією метою Нагалядової громадської Ради, до якої увійшли авторитетні та незаангажовані представники засобів масової інформації, громадських організацій, іноземні спостерігачі.

Як відзначив під час прес-конференції член Наглядової ради «Національного екзит-полу’2010», Президент АУБ Олександр Сугоняко, “забезпечення надійного контролю за підрахунком голосів, недопущення фальсифікацій – є важливим для громадськості, для господарюючих суб”єктів, підприємців. І для банків так само. Ми працюємо у прозорій системі банківської діяльності і для нас важливо, щоб прозорість була і в політиці”. За словами Олександра Сугоняка, Асоціація українських банків як громадська організація та чимало банків підтримають таку ініціативу, адже це важливо для країни і суспільства.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ