RSS
17 Лютий
     
 
News from AUB
Комітет ВРУ з питань фінполітики і банківської діяльності рекомендував Верховній Раді прийняти проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність»

05.06.2018 року в комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності за участю голови Ради АУБ п.Аржевітина С.М. відбулось засідання,  на якому  «Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти проект Закону України  про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» (щодо вимог до розміру статутного капіталу банку), (реєстр. No 7231) , поданий народними депутатами України: Рибалкою С. В., Різаненком П. О., Довбенком М. В. та іншими членами Комітету» (повний текст рішення Комітету).

Раніше (16.04.2018 р.) з цього питання  на прохання асоціації банків Перший заступник Голови комітету п.Довбенко М.В. провів зустріч з керівництвом 19 українських банків, та 2 банківських асоціації, які звернулись до комітету з пропозицією прискорити прийняття цього актуального для банків законопроекту (звіт про це).

 
НОВИНИ