RSS
20 Жовтень
     
 
Приватбанк програв кримському вкладнику 9 мільйонів

Святошинський районний суд Києва частково задовольнив позов кримського вкладника Приватбанку і зобов’язав повернути клієнту 9,2 млн грн з ряда депозитних договорів, укладених у 2012-2014 роках.

Про це йдеться у відповідному судовому рішенні.

“Доводи представника відповідача про те, що за законодавством Російської Федерації та відповідно до рішення ЦБ РФ від 21.04.2014 та рішень судів Російської Федерації відповідальність за повернення грошових коштів по вкладам покладено на АНО ФЗВ, не можуть бути прийняті до уваги, оскільки спірні правовідносини врегульовані законодавством України”, – йдеться в рішенні суду.

Pаніше заступник глави Нацбанку Катерина Рожкова повідомляла, що після анексії Криму Приватбанк свій портфель активів разом з портфелем зобов’язань продав дочірній структурі – компанії Фінілон.

Крім того, у травні цього року голова Ради з питань захисту прав споживачів фінансових послуг Дмитро Дугинов заявляв, що у справі по “кримському боргу” Приватбанк проходить судові процеси по 767 депозитним угодам на загальну суму 1,3 млрд грн.

А в серпні 2017 го в.о. голови Приватбанку Галина Пахачук заявляла, що Приватбанк поверне вклади жителям анексованого Криму на загальну суму в 1,6 млрд грн.

 
НОВИНИ