RSS
20 Січень
     
 
Новини АУБ
ВТБ має намір довести до банкрутства компанію, що контролює "Кримський титан" - ЗМІ

ВТБ планує звернутися з позовом до суду про визнання неспроможним ТОВ “Титанові інвестиції” (Москва), яким передано в оренду майно заводу “Кримський титан” (великий виробник діоксиду титану, Армянськ, Крим). Про це йдеться в повідомленні Інтерфакс.

ВТБ Банк повідомляє про свій намір звернутися в Арбітражний суд міста Москви із заявою про визнання ТОВ “Титанові інвестиції” (. . .) неспроможним (банкрутом) у зв’язку з наявністю у нього ознак банкрутства”, – йдеться в матеріалах Єдиного федерального реєстру відомостей про банкрутство.

Прес-служба банку не коментує цю інформацію. Керівництво “Титанових інвестицій” утрималося від коментарів.

ТОВ “Титанові інвестиції” зареєстровано в червні 2014 року і, за даними ЄДРЮО, належить кіпрській Letan Investments Limited – засновнику холдингової компанії українського бізнесмена Дмитра Фірташа Group DF International GmbH (Австрія). У довгостроковій оренді “Титанових інвестицій” завод “Кримський титан” (в даний час перейменований у Армянську філію ТОВ “Титанові інвестиції”) перебуває з осені 2014 року.

Тим часом українське ПрАТ “Кримський титан” в 2014 році було перереєстровано з Армянська в Київ, потім Group DF перейменувала його в Ukrainian Chemical Products.

Як повідомлялося, Арбітражний суд Москви призначив на 27 жовтня 2017 року попереднє засідання за позовом ВТБ про стягнення $39,39 млн солідарно з ТОВ “Титанові інвестиції” та Ukrainian Chemical Products (Київ).

 
НОВИНИ