RSS
16 Лютий
     
 
News from AUB
НАБУ отримало доступ до номерів директорів фіктивних фірм у справі про розкрадання з ПриватБанку

Детективи Національного антикорупційного бюро отримали доступ до чотирьох мобільних номерів, які належать засновникам фіктивних компаній і головному бухгалтеру одного з підприємств в рамках розслідування розкрадань з “ПриватБанку”. Про це свідчить рішення Солом’янського райсуду Києва від 12 вересня 2017 року.

Згідно з матеріалами суду, детектив НАБУ повідомив суду про те, що слідством встановлено, що заборгованості по кредитах декількох компаній перед “ПриватБанком” незаконно були переведені на 4 фірми, з ознаками фіктивності. Йдеться про ТОВ “Імперія Холдинг”, ТОВ “Інновейшн Мультимедіа”, ТОВ “Сантех Майстер” та “Інновейшн Мультимедіа”.

Засновники перших трьох компаній, а також головний бухгалтер останньої користувалися мобільними номерами компанії “Київстар Україна”. У зв’язку з цим, детектив НАБУ клопотав про надання доступу до інформації про телефонні переговори за цими номерами за конкретний період. Крім того, НАБУ подавало ще одне клопотання, в якому просило надати доступ до інформації щодо конкретної IP-адреси компанії “Водафон”.

Як вважають у Бюро, з даної адреси здійснювалося управління рахунками кількох фіктивних підприємств, що фігурують у розслідуванні.

Нагадаємо, раніше директор НАБУ Артем Ситник повідомив про те, що директори і засновники 36 компаній, які отримали кредити в “ПриватБанку” в рамках реструктуризації його кредитного портфеля, є нинішніми або колишніми працівниками групи “Приват”.

 
НОВИНИ