RSS
13 Грудень
     
 
Банк Nordea перенесе штаб-квартиру зі Швеції до Фінляндії

Nordea Bank AB перенесе штаб-квартиру зі Швеції до Фінляндії – найбільший банк Північної Європи прийняв рішення про необхідність розміщення основних операцій в межах єврозони.

“Всі операції на північноєвропейських ринках залишаться без зміни, і з точки зору клієнтів наші операції не зміняться. Nordea залишиться великим платником податків на всіх основних чотирьох ринках (Швеція, Данія, Норвегія, Фінляндія – ред.)”, – йдеться в прес-релізі банку.

Уже півроку Nordea веде суперечки з урядом Швеції через плани останнього підвищити внески на порятунок проблемних банків і посилити регулювання галузі.

В якості основних варіантів розміщення штаб-квартири замість Стокгольма розглядалися Копенгаген і Гельсінкі. Однак Данія, як і Швеція, не є членом єврозони, тому Nordea зробила вибір на користь Фінляндії, тобто на користь єдиного регулювання в рамках європейського банківського союзу.

“Ми вважаємо цей переїзд важливим стратегічним кроком з метою позиціонування Nordea на одному рівні з порівнянними європейськими банками. Ми вважаємо, що рівні умови і передбачуване регулювання, які забезпечує банківський союз, відповідають інтересам клієнтів, акціонерів і співробітників Nordea”, – наводяться в повідомленні компанії слова голови ради директорів Бйорна Вальрооса.

 
НОВИНИ