RSS
16 Лютий
     
 
Єна, франк і золото дорожчають через випробування водневої бомби в Північній Кореї

Захисні активи, включаючи японську єну, швейцарський франк і дорогоцінні метали, знову користуються попитом на світових ринках через чергові випробування ядерної зброї у Північній Кореї.

Разом з тим долар дешевшає в парі з євро, оскільки після слабких даних по ринку праці США зменшилися очікування, що Федеральна резервна система (ФРС) продовжить посилення грошово-кредитної політики в поточному році, пише The Wall Street Journal.

Євро 4 вересня коштував $1,1891 у порівнянні з $1,1860 на закриття північноамериканського ринку минулої п’ятниці.

Курс долара до єни опустився на 0,7% – до 109,42 ієни проти 110,25 ієни за підсумками попередньої сесії. Євро в парі з японською нацвалютою знизився на 0,5% – до 130,12 єни.
Південнокорейська вона впала на 0,9% до долара.

Золото оновило максимум за 10 місяців, спотова ціна піднімалася в ході торгів на 0,9%, до $1336,79 за тройську унцію, потім підйом сповільнився, і вартість склала $1333,33 за унцію, свідчать дані Bloomberg. Минулого тижня золото подорожчало на 2,6% – максимум з червня 2016 року.

Північна Корея заявила про успішне випробування водневої бомби “безпрецедентної потужності”. Як повідомило Центральне телеграфне агентство країни, недільні випробування, перші з 2016 року, були “абсолютно успішними”. Енергія підземного вибуху поблизу полігону Пунгері на північному сході КНДР була приблизно в шість разів сильніша, ніж при ядерних випробуваннях рік тому, передає метеорологічна служба Південної Кореї.

 
НОВИНИ