RSS
18 Грудень
     
 
Долар знижується до євро та ієни після різкого падіння

Курс долара США демонструє помірне зниження в парі з ієною і євро після обвалу в п’ятницю, викликаного виступами глав центробанків світу на симпозіумі в американському Джексон-Хоулі.

Євро торгується в понеділок в районі $1,1935 проти $1,1924 на закриття попередньої сесії.

Вартість долара становить 109,11 ієни проти 109,36 ієни в п’ятницю. Курс єдиної європейської валюти перебуває на вказаний час біля 130,23 ієни в порівнянні з 130,41 ієни днем раніше.

Учасників валютного ринку спантеличили виступи голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джанет Йеллен і її колеги з Європейського центрального банку (ЄЦБ) Маріо Драгі в п’ятницю.

Дж.Йеллен не стала згадувати про грошово-кредитну політику в своєму виступі в Джексон-Хоулі, зосередившись на питаннях регулювання банківської сфери. М.Драгі також не став говорити про ГКП: замість цього глава ЄЦБ розповів про ризики протекціонізму в світовій економіці.

Тепер увага інвесторів буде прикута до статданих з ринку праці США. Сильні показники можуть стати вирішальним аргументом на користь початку скорочення обсягу активів на балансі Федрезерву вже найближчим часом.
Дані щодо ринку праці за серпень будуть оприлюднені в п’ятницю. За прогнозами експертів, безробіття в Штатах минулого місяця залишилося на рівні 4,3%, а число робочих місць зросло на 180 тис. після підвищення на 209 тис. у липні.

 
НОВИНИ